تهران، شهران شمالی، خیابان وسک، پلاک 121، واحد 3

پرسش های متداول در مورد افزایش فالوور

چرا بایست به افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود اقدام کنیم؟

با توجه به عدم فیلتر بودن اینستاگرام، این شبکه بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی کشور است و از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. امروزه در این گونه شبکه ها مانند اینستاگرام مبالغ زیادی بابت خرید و فروش اجناس و همین طور خرید خدمات، جا به جا می شود. سهولت کار با اینستاگرام چه از طرف فروشنده و چه از طرف خریدار موجب شده اینستاگرام، به عنوان بزرگترین مرکز اینترنتی خرید و فروش مطرح باشد. اما با تعداد فالوور پایین نمی توان فعالیت خاصی در این شبکه داشت. اینستابرگ با توجه به تجربه بالا در این زمینه به کمک شما می آید و با افزایش فالوور اینستاگرام شما، رونق اقتصادی شما را افزایش میدهد .

چرا افزایش فالوور اینستاگرام خود را بایست به ما بسپارید؟

تجربه و سابقه ما در این زمینه نشان دهنده کیفیت سطح خدمات ما در کار افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. شما می توانید قبل از انجام هر کاری با متخصصین ما در ارتباط باشد و سوالات تخصصی خود را مطرح نمایید. کافیست یکبار از خدمات ارزان مجموعه ما استفاده کنید و پی به کیفیت آنها ببرید و این خدمات را با سایر رقبا مقایسه کنید. وبسایت اینستابرگ ثبت شده در ستاد ساماندهی کشور می باشد و می توانید با اطمینان به خرید از ما بپردازید. اینستابرگ به شما کمک می کند تا در کوتاهترین زمان به افزایش فالوور پیج خود بپردازید. فالوورهای جذب شده به واسطه تبلیغ در پیج ها جذب می شوند و از این حیث با ارزش بالایی برخوردارند. اینستابرگ با تبلیغات رایگان پیج شما در بهترین پیج های اینستاگرام باعث رونق کار شما می شود و شما به سرعت می توانید کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

آیا خرید فالوور اینستاگرام باعث رونق کسب و کار خواهد شد؟

امروزه اینترنت به عنوان یکی از اصلی ترین منابع مقایسه کالاها و خرید آن می باشد و در این بین اینستاگرام از رتبه اول در این بین برخوردار است. اینستاگرام یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش محصولات در اینترنت می باشد و تمامی محصولاتی که دارای عکس هستند از قابلیت فروش در اینستاگرام برخوردارند که این نوع تبلیغات و بازاریابی، به تبلیغات در اینستاگرام یا بازاریابی اینستاگرامی معروف است.

ایا افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام منجر به افزایش کامنت و لایک خواهد شد؟

اولین ملزومه در افزایش کامنت و لایک، وجود فالوور در پیج می باشد. بدیهیست که با افزایش فالوور و خرید هریک از بسته های افزایش فالوور موجود در وبسایت، منجر به افزایش لایک و کامنت صفحه اینستاگرام شما شود.

فروش فالوور اینستاگرام و تحویل بسته های خریداری شده چه مدت به طول می انجامد؟

بعد از ثبت سفارش، شروع افزایش فالوور ها تا 24 ساعت است و زمان تحویل تمام فالوورهای خریداری شده بسته به تعداد فالوورها از 10 دقیقه تا چند روز متغیر می باشد.

برای خرید فالوور اینستاگرام چه اطلاعاتی را بایست ارائه دهید؟

برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام جز نام پیج شما به چیز دیگری نیازی نیست و اطلاعات خصوصی شما همچون رمز عبور پیج شما نیاز به درج ندارد.

برای پاسخگویی سریعتر و بهتر لطفا از لینک تلگرام مقابل استفاده فرمایید

تلفن واحد پشتیبانی سفارشات: 

ساعات پاسخگویی: ۹ صبح تا ۸ شب بجز روز های تعطیل